پشتیبانی 22679717

قوانین و مقررات سایت لومینو

قوانین و مقررات 

 

1- استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت لومینو با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت “لومینو” تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

 

2- عکس‌های موجود در سایت، مطعلق به تیم لومینو می‌باشد و عکس‌ها به صورت اختصاصی برای این سایت گرفته شده و هرگونه کپی برداری بدون اجازه و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

 

3- سایت “لومینو” در مقابل اطلاعات سایتهای دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده شده باشد و یا لینک آن در سایت قرار داشته باشد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا  تیم های دیگرى غیر از سایت “لومینو” ایجاد شده‌اند. سایت “لومینو” بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.

 

4- سایت “لومینو” به هیچ سازمان، نهاد و تشکل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به “لومینو” می باشد.

 

5- هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت “لومینو” و خدمات مرتبط ممنوع می باشد، قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

 

6- چنانچه شما نگرانی و یا نکته ای مبهم در این موافقت نامه مشاهده می‌نمایید، و نیاز به تماس با “لومینو” در جهت توضیحات کامل تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر می کنید لطفا با ما در تماس باشید . “لومینو” سعی می کند در کمترین زمان ممکن ،نسبت به رفع نگرانی و مشکل به وجود آمده اقدام نماید.

نماد الکترونیک
ساماندهی